DUK

Dažnai užduodami klausimai

Kaip galima pasikeisti elektroninio pašto slaptažodį?
Elektroninio pašto adreso "marsatas.lt" slaptažodį galite pasikeisti adresu http://www.marsatas.lt/postfixadmin/users

Ar galima gauti statinį realų IP adresą?

Statinis realus IP adresas suteikiamas visiems naujiems abonentams be papildomo mokesčio.

Kuo skiriasi statinis IP adresas nuo dinaminio IP adreso?

Kiekvienas prie interneto jungiamas kompiuteris turi savo IP adresą. Kiekvieną kartą jungiantis prie kompiuterio statinis IP adresas lieka toks pat. Dinaminis IP adresas yra laikinas, todėl kaskart prisijungus prie interneto tinklo jis būna vis kitoks, t. y. serveris kompiuteriui kiekvieną kartą priskiria naują adresą, atsitiktinai parinktą iš daugelio turimų ir tuo metu nenaudojamų adresų.

Ką daryti, jeigu negavau sąskaitos už teikiamas paslaugas?

Jeigu iki mėnesio 15 dienos negavote sąskaitos už kabelinės televizijos ar interneto  paslaugas, tuomet kreipkitės į UAB "Marsatas" dėl naujos sąskaitos. Jei Jūsų mokama suma kiekvieną mėnesį vienoda, galima mokėti internetu Swedbank, Luminor bankuose. Jei mokate pervedimu, būtinai nurodykite adresą, kuriuo teikiamos paslaugos.

 Ką daryti, jeigu už skolą buvo atjungtos teikiamos paslaugos?

Jeigu Jums už skolą atjungė internetą, televiziją ar fiksuotą ryšį, tuomet turite kuo skubiau atvykti į mūsų abonentinį skyrių adresu Kokolos g. 1 – 28, Marijampolė, sumokėti susidariusią skolą ir paslauga Jums vėl bus teikiama.

Kaip pakeisti teikiamos paslaugos planą?

Jei norite pasikeisti kabelinės televizijos, fiksuoto ryšio arba interneto paslaugos planą, Jums reikia atvykti į mūsų abonentinį skyrių, adresu: Kokolos g. 1 – 28, Marijampolė. Nuo kito mėnesio pirmos dienos planas bus pakeistas į naują.

Kaip pamatyti, kad interneto srautas yra naudojamas?

Duomenų siuntimąsi realiu laiku rodo programa "DUMeter", "BWMeter" ir kitos panašios programos. Programą "DUMeter" galite parsisiųsti iš www.dumeter.com.

 Kodėl "Outlook" pašto programoje nematau visų laiškų?

Naudojantis "Outlook" programa, laiškai yra persiunčiami į asmeninį kompiuterį ir automatiškai ištrinami iš pašto serverio. Naudojantis "webmail" paslauga, laiškų trynimą valdo pats vartotojas.

 Kokia interneto nauda?

Ateina laikas, kai internetas tampa būtinybe mūsų gyvenime, be jo tampa nebeįmanoma mokytis, bendrauti ar net gyventi. Jis atlieka bibliotekos vaidmenį, internetu galima nusipirkti maisto produktų, baldų, įvairių daiktų ir tai padaryti neišėjus iš namų. Juk tai taip patogu, kai lauke gūdi žiema ar karšta vasara. Taip pat galite rasti įvairios vaizdinės bei garsinės informacijos, reikalingos mokslui ar kitiems poreikiams. Internetas suteikia neregėtą laisvę: galima bendrauti su tolimiausioje šalyje gyvenančiu draugu ar drauge; siųsti vaizdą ir garsą realiu laiku, klausytis radijo ar žiūrėti televiziją. Visa tai suteikia viena paslauga, visame pasaulyje vadinama INTERNETU. Kokybišką ir gerą internetą galite užsisakyti UAB "Marsatas" klientų aptarnavimo centre arba paskambinę telefonu 97261 Marijampolėje. Ko reikia norint įsivesti internetą? Reikia kompiuterio su tinklo plokšte ir tvarkinga operacine sistema, taip pat reikalingas "Lan" kabelis nuo elektros skirstymo dėžės iki kompiuterio. Jei neturite tinklo plokštės ar kabelio, mes įdėsime tinklo plokštę ir privesime kabelį iki kompiuterio.

Kokie šviesolaidinio interneto tinklo pranašumai?

Šviesolaidinį tinklą jungia ne įprasti variniai, o optiniai kabeliai, kuriais informacija perduodama naudojant šviesą, o ne elektros impulsus. Todėl:
• kitaip nei įprasto, šviesolaidinio tinklo neveikia aplinkos trukdžiai (blogas oras, prie tinklo esantys elektros prietaisai ir kt.);
• šviesolaidiniais kabeliais signalas sklinda kur kas toliau negu variniais;
• šviesa yra greičiausias informacijos perdavimo būdas.

Neveikia elektroninės bankininkystės puslapiai, ką daryti?

Dažniausia šių puslapių neveikimo priežastis – sena "Internet Explorer" versija.

Norėčiau sužinoti, ar paslauga teikiama mūsų name.

Ar paslauga pasiekiama jūsų name, galite sužinoti paskambinę telefonu (8 343) 97261 Marijampolėje.

Paštas

El. adresas

Greitas servisas

Pirmyn

DUK

Pirmyn