Telefonas: (8 343)  97 261; 8 700 18005

El. paštas info@marsatas.lt

Kokolos g. 1-28
Lt-68206 Marijampolė
www.marsatas.lt


Uždarosios akcinės bendrovės „Marsatas” pagrindinė veikla – šiuolaikinės telekomunikacijų paslaugos.

Jau 1992 metais Marijampolės mieste sumontavome pirmąją kabelinės televizijos sistemą ir pradėjome teikti kabelinės televizijos paslaugas (tuo metu retransliavome 11 televizijos kanalų).

1995 metais kabelinė televizija įregistruota UAB Marsatas“. Tais pačiais metais įstojome į Lietuvos kabelinės televizijos asociaciją www.lkta.lt.

Mes siekiame, kad šiuolaikiškos ir kokybiškos paslaugos būtų prieinamos visiems, ir siūlome didelį palydovinių kanalų pasirinkimą be išlaidų papildomai įrangai. Tenkindami žiūrovų poreikius, nuo 1998 m. pradėjome televizijos programų paketavimą - siūlome televizijos programų paketus. Nuo 2007 metų ir skaitmeninės televizijos retransliavimą, suteikdami vartotojams galimybę pasirinkti TV programas pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Mūsų retransliuojamos programos – galimybė išsirinkti tai, kas Jums tikrai įdomu. Kiekvienas šeimos narys ras sau įdomią laidą. Kasmet gerindami paslaugas, šiandien mes retransliuojame daugiau kaip 50 televizijos programų.

Nuo 2001 metų svarbia UAB „Marsatas” veiklos kryptimi tapo interneto paslauga. Numatant didelių duomenų perdavimo srautų poreikį, buvo pradėtas statyti LAN tipo duomenų perdavimo tinklas su prieiga kiekvienam vartotojui iki 100 Mbit/s. Internetas – tai patraukli paslauga mūsų abonentams, užtikrinanti greitą, patikimą ir patogų ryšį su visu pasauliu. Dar vienas šios paslaugos privalumas – ji teikiama už fiksuotą mokestį ir internetu galima naudotis visą parą.

2004 metais pradėta magistralinio tinklo renovacija – visuose rajonuose nutiesti naujausios technologijos ir geriausio pralaidumo optiniai kabeliai, kurie naudojami ne tik duomenims, bet ir televizijos signalams perduoti. Optinio ryšio privalumą jau įvertino gyventojai bei verslo klientai.

Nuo 2005 m. įmonė tapo viso telekomunikacijų komplekso teikėja, pasirašiusi su UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas” (NTT) atstovavimo sutartį ir pristačiusi Marijampolėje fiksuotąjį telefono ryšį. Mes siūlome ypač pigius į visas pasaulio šalis skambučius, kokybe nenusileidžiančius tradiciniam fiksuotam telefono ryšiui.

 

Tapti mūsų abonentu labai paprasta - užtenka šiuolaikiško televizoriaus ar kompiuterio ir Jūsų noro prisijungti.

Maloniai kviečiame tapti kabelinės televizijos „Marsatas“ abonentais.

Rašykite, skambinkite, užeikite.

Paštas

El. adresas

Greitas servisas

Pirmyn

DUK

Pirmyn